![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Як на Тернопільщині підтримують підприємців у час війни (відео)
Вести бізнес у такі складні часи непросто, розповідають підприємці, тому шукають різні можливості для розвитку
![](/uploads/media/12/5c/125c8521afd42d615808546e89814d85_w1280.jpg)
Гранти на власну справу, навчання, семінари — так підтримує тих, хто хоче відкривати, розширювати та вести підприємницьку діяльність, Тернопільський обласний центр зайнятості. 12 грудня у Домі праці організували семінар для підприємців.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа