Олена Чепіль

Шахрай з Тернопільщини увійшов в довіру, а згодом привласнив понад 40 000 гривень

гроші-660x330

У Тернополі задокументували вчинений факт шахрайства щодо 45-річного жителя Збаража, який повірив новому знайомому. Чоловік втратив понад 40 тисяч гривень.

Про це повідомили на офіційному сайті Національної поліції Тернопільської області.

На одній із вулиць міста потерпілий познайомився з чоловіком, з яким пішли в бар відсвяткувати знайомство. Новий приятель спершу увійшов в довіру до краянина, а згодом зазначив, що в нього закінчилася готівка. Тож він попросив жителя Збаража мобільний телефон, щоб зателефонувати до родичів, аби ті скинули гроші. Однак на цьому він не зупинився. Окрім цього, він попросив й банківську картку чоловіка, аби гроші надіслали на його картку. Заявник не відмовив.

Шахрай без труднощів зняв готівку з чужого електронного гаманця, адже пін-код був записаний на картці. Тільки тоді, коли аферист не повернувся, чоловік зрозумів, що його ошукали й звернувся за допомогою до правоохоронців.

Відомості про подію поліцейські внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

- Необхідно пам’ятати, що зловмисники під різними приводами входять в довіру й мають на меті одне – збагатитися за чужий рахунок. Окрім цього, слід пам’ятати, що не потрібно передати невідомим як мобільні телефони, так й банківські картки. Адже за допомогою мобільних додатків аферисти можуть за лічені хвилини привласнити ваші заощадження, – йдеться в повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео