![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
Юні шахісти «Інваспорту» з Тернопільщини змагалися за перемогу (фото)
![1](/uploads/media/98/24/982472733be640c4c8975f2d4e9e2b71_orig.jpg)
Нещодавно у Тернополі відбувся ІІ етап XXVI Спартакіади «Повір у себе» з шахів серед дітей з інвалідністю (2004-2008 р.н.).
Під час урочистого відкриття з вітальним словом виступив начальник Тернопільського центру «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин.
В своїх нозологіях інвалідності чемпіонами та призерами змагань стали: серед дівчат - І місце - Кирилишин Ольга – Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр; ІІ місце - Фасолько Софія - заклад освіти І-ІІІ ступенів «Тернопільський обласний навчально - реабілітаційний центр»; ІІІ місце - Грабець Вікторія - заклад освіти І-ІІІ ступенів «Тернопільський обласний навчально - реабілітаційний центр».
![2](/uploads/media/7a/64/7a645ae8878fb71c868d480288060e12_orig.jpg)
Серед хлопців - І місце - Кохан Денис- Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр; ІІ місце - Гусак Петро - Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І - ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради; ІІІ місце - Лукащук Максим - Заклад освіти І-ІІІ ступенів «Тернопільський обласний навчально - реабілітаційний центр», додають на сайті Тернопільської ОДА управління фізичної культури та спорту.
Фото Тернопільської ОДА управління фізичної культури та спорту