![](/uploads/media/6c/a0/6ca03fd977265a75271732115521bbd9_orig_thumb.jpg)
Спортсмен із Тернопільщини – чемпіон України з гирьового спорту
Хлопець показав кращий результат у ваговій категорії 63 кг серед дорослих
![](/uploads/media/cd/b9/cdb9f9bced181862fcb014cd859fdb66_w1280.jpg)
Спортсмен з Тернопільщини Олександр Юрик став переможцем на Чемпіонаті світу з гирьового спорту. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.
Хлопець показав кращий результат у ваговій категорії 63 кг серед дорослих (ривок з довільною зміною рук). Змагання проходили з 7 по 10 грудня у Латвії.
Перемога Олександра Юрика показує його великий результат кропіткої праці та самовідданості. Дякуємо спортсмену за те, що завдяки йому гімн України звучатиме на міжнародних п’єдесталах пошани, а український прапор майорітиме по всьому світу, – йдеться в повідомленні.
Колектив Терену щиро вітає Олександра Юрика з високою нагородою та бажає нових спортивних звершень.
Фото Тернопільської ОВА