![](/uploads/media/2b/09/2b091ca7acbb1fa5ff858d446a651940_orig_thumb.jpg)
З території тернопільського підприємства викрали автівку
Підозрюваний в минулому неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини
![крадіжка автомобіль.2 (Copy)](/uploads/media/a1/d5/a1d55941c1707d223d721f0488450c9f_orig.jpg)
Кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом відкрили працівники Тернопільського районного управління поліції щодо раніше судимого місцевого жителя. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Із заявою про угон звернувся підприємець. Чоловік повідомив, що у нічний період невідома особа викрала із території підприємства транспортний засіб.
Проведеними розшуковими заходами, оперативники встановили особу злочинця. В минулому неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
Як з’ясувалося, зловмисник разом зі своїм знайомим потрапили на подвір’я підприємства. Підозрюваний підійшов до однієї з припаркованих автівок, яка виявилася відчиненою, і почав роз’їжджати територією. Однак, розваги тривали недовго, закінчилося паливо. Приятель, відчувши щось не ладне, утік.
Далі злочинець підійшов до іншого відкритого автомобіля, виїхав за межі установи і протягом дня використовував його у власних цілях. Залишив транспортний засіб неподалік однієї зі шкіл міста.
Працівники карного розшуку встановили місце знаходження зловмисника та затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Чоловіку вже оголосили про підозру відповідно до частини 2 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене з проникненням в приміщення) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Фото з відкритих джерел