![](/uploads/media/e7/e7/e7e713e29e2ccb8487d69f50e803f028_orig_thumb.jpg)
Захисник із Тернопільщини отримав «Золотий Хрест» від Залужного
Олександр Липко захищає нашу державу від ворога ще з 2015 року добровольцем
![](/uploads/media/b4/84/b484c4cc9487734c0a5a59b362ba6b03_w960.jpg)
Боєць 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Олександр Липко отримав нагрудний знак «Золотий Хрест» від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Про це повідомили на сторінці Підволочиської селищної ради.
Народився Олександр у Почаєві, а після одруження проживає у Підволочиську, разом з дружиною виховує десятирічного сина Макара.
Олександр захищає нашу державу від ворога ще з 2015 року добровольцем. Спочатку у 44-тій окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола, а на даний час у 68-мі окремій єгерській бригаді імені Олекси Довбуша.За роки військової служби отримував багато військових нагород.
«Я пишаюся своїм чоловіком», - каже дружина Христина, саме такі слова мріє почути кожен воїн, який зараз воює, адже заради захисту сімʼї, родини, дружини, дітей, наші чоловіки змушені були взяли зброю в руки, – йдеться в повідомленні.
Фото Підволочиської селищної ради