![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Завтра відбудеться ІІ церемонія «Доброволець Тернопільщини»
![79423419_2501337556646411_5757078033047486464_n](/uploads/media/97/ff/97fffa75caaa942968463f8519d23c1f_orig.jpg)
Завтра, 17 грудня, в стінах Тернопільського обласного драматичного театру імені Т. Г. Шевченка відбудеться нагородження військовослужбовців, які пішли в лави добровольчих батальйонів захищати нашу землю від агресії ворога.
Під час нагородження добровольців про кожного показуватимуть презентаційний ролик. Вручаютимуть нагороди волонтери, голови громадських організацій, небайдужі люди, активісти, які з 2014-15 року допомагали і не сходять з цієї стежини досі. Також відбудеться святковий концерт на волонтерських засадах.
Початок – о 18:30.
Вхід вільний.
Фото авторки