Орест Сарматський

Землевласники з Тернопільщини зможуть тепер швидко отримати відповідь на те, що їх хвилює

61af2fa290040099602101 (Copy)

На порталі Дія.Бізнес запустили розділ для землевласників, фермерів і громад про земельну реформу.

Як повідомляється, земельна реформа відкриває нові можливості для землевласників, фермерів, громад та усіх українців, які раніше не мали змоги придбати та розпоряджатися землею.

На порталі Дія.Бізнес доступний новий розділ — «Земельна реформа». Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи у сфері земельних відносин.

На сторінці «Земельна реформа» доступна інформація про всі нові можливості для землевласників, фермерів та громад, а також для тих українців, які раніше не мали змоги придбати й розпоряджатися землею.

- Інформація розподілена за трьома напрямами:

* «Я — землевласник». Землевласник дізнається, кому він може продати земельну ділянку, за якою ціною, які документи для цього потрібні, чи можна продати частину землі та які податки доведеться сплатити під час продажу.

* «Я — покупець». Покупець отримає вичерпну інформацію щодо всіх умов купівлі землі та збору необхідної документації.

* «Я — орендар». Орендар довідається про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про важливі нюанси дії договору оренди, - йдеться у повідомленні.

Крім того, на сторінці кожен громадянин знайде довідкові матеріали та інструкції щодо користування земельною ділянкою, а також стосовно купівлі й продажу земельної ділянки. 

Розділ запущено спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), USAID Transformation Communications Activity.

Як повідомляв Терен, нові послуги, пов’язані із соціальною сферою, з’явилися у «Дії» 1 грудня. Зокрема, у тестовому режимі запрацювала послуга зміни реєстрації. Це позбавить тернополян черг у ЦНАПах або управліннях соцзахисту за допомогою всього кількох кліків.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео