![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
Житель Тернопільщини отруївся чадним газом
Чоловіка госпіталізували до лікарні
![](/uploads/media/0c/34/0c34a12aee01f983669fyz1c00a5db51_w320.jpg)
Пожежа господарської будівлі у селі Трибухівці Чортківського району виникла 24 серпня, о 16:18, повідомляють у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Вогонь знищив перекриття та покриття будівлі площею 15 м кв., пошкодив стіни, стелю та речі домашнього вжитку.
Під час гасіння пожежі в будівлі виявили 54-річного чоловіка, якого винесли на свіже повітря, передали працівникам екстреної медичної допомогти та з діагнозом «Отруєння чадним газом» госпіталізували до Бучацької міської лікарні.
Пожежникам вдалося врятувати дану будівлю. Рятувальники встановлюють причини загоряння та підраховують збитки.
Фото з відкритих джерел