![](/uploads/media/62/e4/62e4a2f02da5d037ecd15475e041e610_orig_thumb.jpg)
Жителі Тернопільщини сплатили понад 6 млрд грн податку з офіційних доходів
Даний платіж є одним із бюджетоформуючих дохідної частини місцевих скарбниць
![](/uploads/media/08/d6/08d664cb32d742ff1b2688c18a7d3c51_w960.jpg)
За 11 місяців цього року підприємці Тернопільщини сплатили понад 6,1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 1,4 млрд грн, або на 30,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області.
З усієї суми надходжень до державного бюджету платники спрямували 1,3 млрд грн. цього платежу, а місцеві скарбниці області поповнились на 4,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.
Платниками цього податку є як фізичні особи-резиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні й іноземні доходи, так і фізособи-нерезиденти, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні, а також податкові агенти.
Даний платіж є одним із бюджетоформуючих дохідної частини місцевих скарбниць. При цьому, основну частину в його надходженнях займає оподаткування заробітної плати та інших доходів громадян.
Фото з відкритих джерел