![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини затримали під час незаконного перетину кордону з Румунією
Переправити через кордон ухилянтів намагався мешканець Закарпаття
![](/uploads/media/94/ac/94ac63b4391b7fb09ce3a3c7b7d68f06_w1280.jpg)
Днями групу утікачів разом із провідником затримав прикордонний наряд від відділу «Яблунівка» на Закарпатті. Мешканець села Ракош спробував переправити до Румунії трьох жителів Івано-Франківщини та одного жителя Тернопільщини. Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби.
Під час затримання троє порушників проігнорували законні вимоги прикордонників та спробували утекти. Стосовно них склали протоколи за статтею 185-10 КУпАП.
Крім того, стосовно усіх чотирьох чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон, склали протоколи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 204-1.
Щодо їхнього провідника, мешканця Закарпаття, прикордонники направили повідомлення до Нацполіції про виявлення ознак злочину, передбаченого частиною 2 статті 332 Кримінального кодексу України (Незаконне перетинання державного кордону України).
Читайте також: На кордонах продовжують затримувати ухилянтів, серед них - і тернополяни
Фото Західного регіонального управління Держприкордонслужби