Жоден краб не постраждав: у Тернополі обікрали магазин морепродуктів

moreprodukty0504

До співробітників Тернопільського відділу поліції із заявою звернувся житель Тернополя та повідомив про те, що незнайомий чоловік, представившись його товаришем, ввів в оману продавця та забрав з каси магазину сім тисяч гривень.

Поліцейські з’ясували, що заявник є власником торгового закладу, де продаються морепродукти. 12 червня до його крамниці, що по вулиці Лесі Українки, прийшов чоловік, представився продавцеві його товаришем і попросив віддати гроші, які власник начебто йому заборгував.

Продавець, аби переконатися у правдивості слів незнайомця, стала телефонувати до господаря, проте трубку попросив невідомий. Як згодом було встановлено, зловмисник скинув виклик, проте вдавав, що говорив. Нічого не підозрюючи, жінка віддала з каси сім з половиною тисяч гривень.

«Поліцейські вживають заходів, аби встановити особу зловмисника, а співробітників торгових закладів, ресторанів просять бути безпечними і не віддавати грошей нікому, крім власників», – йдеться на сторінці поліції Тернопільської області у Facebook.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео