![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Знаний журналіст з Тернопільщини отримав високу церковну нагороду
![Pasted](/uploads/media/49/fb/49fb37b1a75800d9987a7f6c9097f578_w960.jpg)
Тернопільський журналіст і краєзнавець Віктор Уніят отримав високу церковну нагороду.
Як повідомляє пресслужба Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ, нагороду - медаль святого Архістратига Михаїла, він отримав за щиру і віддану працю на благо Православної Церкви України.
![Pasted into Знаний журналіст з Тернопільщини отримав високу церковну нагороду](/uploads/media/ab/85/ab85a0f438fee0b9f6ee52eb2eb88aab_w960.jpg)
- Можна мати багато нагород від різних організацій, різних гілок влади, але коли не має відзнаки духовної, відзнаки від Церкви – представника найвищої Влади, вони нічого не значитимуть. Дякую Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому Епіфанію, архієпископу Тернопільсько-Буцькому владиці Тихону, настоятелю церкви св. Архістратига Михаїла мого родинного с. Дубівці, протоієреєві о. Андрію Яцюку та всьому духовенству Тернопільсько-Бучацької єпархії за визнання моєї скромної праці, - написав Віктор Уніят у своєму пості в фейсбуці.
Медаль святого Архістратига Михаїла історику, краєзнавцю, журналісту та головному редактору газети «Свобода» Віктору Богдановичу Уніяту вручав владика Тихон.
![Pasted into Знаний журналіст з Тернопільщини отримав високу церковну нагороду](/uploads/media/83/89/8389f10532bd359dedaa08b4c25351a0_w960.jpg)
Фото пресслужби єпархії