![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини відправили на строкову службу після операції (відео)
![iaw0rbu9stw](/uploads/media/26/11/2611a78a11d3bb2f69818fe26d2861d7_orig.jpg)
Серед 26 хлопців із Тернопільщини, яких відправили на строкову службу був і Павло Петрук. Хлопець пережив на початку червня операцію.
У військкомат Павла викликали під приводом підтвердити відстрочку. На місті хлопець пройшов ще одну медкомісію, на якій запевнили, що він цілком здоровий і придатний до військової служби. Окрім того, Павла не випускали із пункту збору строковиків 3 дні.
[embed]https://youtu.be/5EhWY3iO3Ds[/embed]Військовий юрист Володимир Малишевський стверджує, якщо все було дійсно так, як розповів хлопець, і з його справи у військкоматі зникла довідка, то Павло може звертатися із скаргою у військову прокуратуру.
Якщо інформацію підтвердять, то хлопцю передбачається матеріальне відшкодування, а воєнкомат – покарання.