Віра Олександрович

Жителям Тернопільщини повідомили номер телефона, з якого дзвонять шахраї

1

У Головному управлінні ДПС у Тернопільській області вирішили попередити жителів Тернопільщини про те, що в обласному центрі і районах краю активізувалися шахраї.

Аферисти намагаються злочинним шляхом заволодіти грошима місцевих суб’єктів підприємницької діяльності, стверджують у Секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби (ДПС) у Тернопільській області.

- Зловмисники телефонують посадовим особам суб’єктів господарювання з телефонних карток мережі стільникового зв’язку і, представляючись керівником ГУ ДПС у Тернопільській області чи його довіреними особами, шахрайським методом вимагають готівку, - кажуть у податковій. – Гроші нібито потрібні для залагодження перевірок, надання матеріальної допомоги чи на якісь інші потреби.

Ці особи нещодавно телефонували із номера +38 095-159-63-47, вказали податківці.

- Таким зазвичай займаються «телефонні аферисти» та особи, які відбувають терміни ув’язнення, - нагадують у податковій. - Тому вкотре нагадуємо, що службові особи Головного управління ДПС в області, його структурних і територіальних органів жодних вказівок збирати гроші від свого ім’я чи від ім’я довірених осіб не давали і давати не можуть. Тож наполегливо радимо всім бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям.

Окрім того, через вказані події небайдужих громадян і суб’єктів підприємницької діяльності Тернопільщини попросили повідомляти будь-яку відому інформацію стосовно вищенаведених фактів у місцеві органи Національної поліції.

Фото із відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео