![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
Змагання військових судив всесвітньо відомий кременчанин (відео)
![армресл](/uploads/media/73/78/73789d72d60a07a9e3241bfeb8fe5256_orig.jpg)
За право представити Тернопіль у чемпіонаті Західного регіону серед військових з армреслінгу боролися понад 20 бійців. Проводив майстер-клас із рукоборства, а заразом і судив учасників, чемпіон світу, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України та Європи Андрій Пушкар.
«На наше прохання відгукнулась федерація армспорту Тернопільської області, Андрій Пушкар – багаторазовий чемпіон світу. Спільно ми проводимо сьогодні із 44 бригадою цей захід. Хлопцям загорілись очі та з’явився азарт» – розповів начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур телеканалу «tv4».
Самі військові зазначають, що схожі заходи є цікавими і важливими для них, дають можливість для розвитку.
![армреслінг1](/uploads/media/1f/34/1f34510e1dda032f9e09cb985624e782_orig.jpg)
Відео «tv4», фото зі сторінки Віктора Мацикура у Фейсбук