Легкоатлети з Тернопілля успішно виступили на юнацькому чемпіонаті України в Кропивницькому

71150470_773820036374171_7963140155882078208_o

Чотири медалі здобули легкоатлети нашої області на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків 2002 р. н. та молодших, який нещодавно відбувся в Кропивницькому. Чемпіонкою України в штовханні ядра серед дівчат стала Валентина Павлів з Бучацької ДЮСШ (тренери Іван Чуба та Микола Головацький). З результатом 13,50 м наша спортсменка зуміла випередити більш титулованих суперниць, які вже мають досвід навіть міжнародних змагань.

Срібним призером з часом 6.21,31 сек в бігу на 2 000 м з перешкодами став Віктор Гнатів (ОДЮСШ, тренери Богдан та Оксана Дуди).

І дві бронзові нагороди вибороли спортсмени ОДЮСШ з літніх видів спорту: Ігор Танасійчук в стрибках в довжину – 6,51 м (тренери Наталія Гавронська, Михайло Васірук) та  Ігор Висоцький в штовханні ядра – 15,24 м (тренери  Іван Панасюк, Микола Головацький). Також  Ігор став п’ятим в метанні диску з результатом 44,08 м, пише oblsport.te.ua.

Ще два п’яті місця вибороли Вікторія Мітюрьова в штовханні ядра (12, 94 м) та Степан Петришин в метанні списа (47, 80 м). Обоє тренуються в обласній ДЮСШ (тренери Галина Шмуляєва, Леонід Дахновський).

В командному заліку серед ДЮСШ України обласна ДЮСШ, набравши 90 очок, виборола дев’яте місце, а ОДЮСШ з літніх видів спорту стала чотирнадцятою – 65 очок.

Загалом, як повідомляє Федерація легкої атлетики України, командний залік змагань виграла Дніпропетровська область, по спортивним школам – Любешівська ДЮСШ (Волинська обл.) та СДЮСШОР №3 Дніпра.

– Цим чемпіонатом України завершили змагальний сезон атлети юнацької вікової групи, – розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. – Осіння погода в Кропивницькому внесла свої корективи – було досить прохолодно, і що в більшості видів відобразилося на рівні результатів.

Додамо, 30 вересня – 1 жовтня в Кропивницькому пройде чемпіонат України серед легкоатлетів 2004 р. н. та молодших, участь у якому також візьмуть тернопільські спортсмени.