ФК «Тернопіль-ТНПУ» - володар «Кубка патріотів»

74873854_1810498412427793_8279304672909459456_n_wAumSI1

24 жовтня, у Вишнівці завершився третій кубок «Патріотів» серед студентських команд України. Його володарем став студентський віце-чемпіон Європи – ФК «Тернопіль-Педуніверситет».

Фінальний поєдинок між ФК «Кременець-Академія» та ФК «Тернопіль-Педунівнерситет» видався на диво напруженим. Рахунок відкрили тернополяни, коли на 6-й хвилині точним був удар Андрія Засєдка. Після перерви кременчани спершу зрівняли рахунок – відзначився Юрій Дімітрієв (47 хвилина), а за п'ятнадцять хвилин ФК «Кременець-Академія» вийшов вперед після удару Дмитра Галадея (62 хвилина).

Тернополяни у час, що залишився намагалися вирівняти становище на футбольному полі, однак довго цього їм зробити не вдавалося. І лише на першій компенсованій хвилині до основного часу гри гол-красень потужним ударом зі штрафного Юрія Заставецького приніс тернополянам нічию – 2:2, додає Федерація футболу Тернопільської області.