39 загиблим Героям присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської області»
Вічна слава Героям
Під час другого пленарного засідання дев’ятої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання депутати підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Тернопільської області» (посмертно) 39 полеглим Захисникам. Про це повідомили на сайті обласної ради.
За заслуги в захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України такого звання з врученням нагрудного знака «Почесний громадянин Тернопільської області» і відповідного посвідчення та виплатою разової грошової винагороди удостоєні:
- Павло Банадига
- Степан Білінський
- Сергій Бойко
- Михайло Брикайло
- Андрій Буда
- Тарас Бурачок
- Роман Вегера
- Юрій Вець
- Валерій Дорохов
- Володимир Жарий
- Олександр Захарків
- Олег Зубик
- Богдан Зуляк
- Василь Конет
- Сергій Кравчук
- Валентин Крулевський
- Микола Курик
- Тарас Лещук
- Павло Лисобей
- Микола Луців
- Юрій Мельник
- Олександр Микитинець
- Андрій Михальов
- Ігор Могилюк
- Андрій Мозіль
- Анатолій Мокрицький
- Петро Мурза
- Роман Паламар
- Андрій Пастушенко
- Руслан Пісецький
- Богдан Поляний
- Андрій Саломон
- Володимир Семащук
- Ігор Скриник
- Андрій Слобода
- Олександр Степанкевич
- Назарій Тарас
- Артур-Артем Харів
- Михайло Шелудяков
Кожне з цих імен — це історія мужності, самопожертви та безмежної любові до України. Тернопільщина схиляє голову перед подвигом своїх Героїв і зберігатиме пам’ять про них як про людей, які ціною власного життя відстояли право українського народу жити у вільній і незалежній державі, – йдеться в повідомленні.
Фото Тернопільської обласної ради