![світло](/uploads/media/78/be/78be9a5d2e810021a3e666134a61cd83_orig_thumb.jpg)
Тернопіль має на кого рівнятися
![колонка](/uploads/media/27/bb/27bba180ce44aff97a8170deed96805a_orig.jpg)
Культурні проекти львів’ян, які пройдуть оцінку за усіма критеріями, отримають фінансову допомогу.
Відтепер влада Львова допомагатиме реалізовувати культурні проєкти. Переможців поділять на дві категорії: великі проєкти отримають до 2 млн грн підтримки, а малі — до 500 тис. грн.
Про старт конкурсу грантів повідомляє zaxid.net.
Аби отримати фінансову підтримку, потрібно подати власний проєкт на конкурс із відповідною заявкою. Її прийматимуть на сайті міськради з 6 березня і до 6 квітня.
Як каже заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, ініціатори відбору не ставлять обмежень. Важливо лиш те, щоб проєкти мали поштовх, інноваційність, кооперацію і залучення сторін, синергію.
Серед критерій конкурсного відбору: оригінальність та інноваційність проекту, відображення локальних особливостей міста, освітня складова та довгостроковий вплив.
До 30 квітня 2020 року заявки проходитимуть технічний відбір та експертну оцінку членами правління. 4 травня будуть оголошені переможці конкурсу.
Фото з відкритих джерел