Активні тернополяни поборються за британські гранти

Усіх бажаючих організатори програми «Активні громадяни» запрошують на тренінги, які допоможуть реалізувати власні соціальні проекти.

«Активні громадяни» (Active Citizens) – програма Британської Ради (British Council), орієнтована на допомогу свідомим та небайдужим мешканцям міст, містечок та селищ, що готові ініціювати, реалізовувати і підтримувати соціальні проекти для покращення загального благополуччя свого регіону.

Проект стартував у 2009 році, та на даний момент реалізується у понад 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Британська рада надає переможцям міні-гранти для реалізації власного проекту у розмірі приблизно 500 фунтів. Обов’язкова умова – соціальний проект повинен бути реальним, орієнтованим на конкретні результати та зміни в суспільстві.

«Зміни на краще можливі. І ми можемо бути не лише спостерігачами, а й рушіями цих змін, – зазначає співорганізатор Христина Біла. – Не всі отримають гранти від Британської ради. Також цієї суми може не вистачити на масштабні і довготривалі проекти, тому ми будемо залучати також бізнесменів і місцеву владу, які зможуть покрити частину витрат дійсно цікавих ініціатив».

У Тернопільській області програму здійснюють випускники тренінгу для програми «Активні громадяни» Британської ради Марта Томахів з «ПЛАСТу» та Мар’яна Гевко і Христина Біла з організації «МІСТ». Вони проводитимуть в Тернополі спеціальні тренінги, які допоможуть здобути навички, як, власне, написати некомерційний соціальний проект, як шукати ресурси його здійснення, а також сформувати мережу контактів.

Упродовж червня цього року відбудуться три подібних заходи: 13-14, 19-20 та 26-27 червня. Кожен учасник отримає сертифікат про проходження тренінгу.

Як зазначають організатори, група учасників не може перевищувати 30 осіб, і якщо бажаючих буде більше, вони оголосять про додаткові тренінги.

Зареєструватися на участь в тренінгу можна, заповнивши анкету в спільноті  «Active Citizens Ternopil» в Facebook або через ґуґл-форму https://docs.google.com/.../168AaOy.../viewform

Юлія НІКІТІНА.

Фото автора.

 

 

 

Вибір читачів за тиждень

Відео