Ростислав Фук

Через спеку в Тернополі запрацювали поливальні машини (відео)

Техніка допомагає охолодити асфальтобетонне покриття у спекотні дні, запобігти його деформації та зменшити кількість пилу в повітрі

У зв’язку з підвищенням на дорогах Тернополя запрацювали поливальні машини, повідомляють на сайті міської ради.

Техніка допомагає охолодити асфальтобетонне покриття у спекотні дні, запобігти його деформації та зменшити кількість пилу в повітрі.

Нагадаємо, водночас на пішохідних локаціях у місті працюють освіжаючі парасольки

  • на бульв. Дмитра Вишневецького
  • на бульв. Данила Галицького
  • у парку ім. Тараса Шевченка (біля фонтану)
  • неподалік готелю «Тернопіль»
  • у парку «Сопільче» (біля входу в парк із вул. Руської)
  • на перетині бульвару Тараса Шевченка та вул. В’ячеслава Чорновола.

Освіжаючі парасольки працюватимуть у сонячну погоду при температурі від +28 °C. Якщо на вулиці дощитиме, конструкції не вмикатимуть.

Такі заходи спрямовані на покращення комфорту містян у період літньої спеки та створення більш сприятливих умов перебування у громадських просторах міста, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Тернополі вводять обмеження руху великогабаритного транспорту

Фото Тернопільської міської ради, відео Терену

Вибір читачів за тиждень

Відео