Ростислав Фук

Два тижні не виходила на зв’язок: у Тернополі рятували 81-річну жінку (фото)

На допомогу патрульні викликали рятувальників

Тернопільські правоохоронці отримали повідомлення від небайдужої заявниці 19 травня, яка повідомила, що її 81-річна сусідка не відчиняє двері та не виходить на зв'язок протягом останніх двох тижнів. Про це повідомили на сторінці Патрульної поліції Тернопільської області.

Патрульні Михайло Круцько та Олеся Слюсарчук вирушили за вказаною адресою. Інспектори підійшли до квартири та намагалися зв'язатися з громадянкою через зачинені двері, проте не отримали відповіді.

Після цього поліцейські намагалися проникнути до квартири, але з'ясувалося, що двері зачинені зсередини. Патрульні негайно викликали рятувальників на допомогу та повідомили про подію медиків.

За кілька хвилин на місце прибули рятувальники, які допомогли проникнути всередину квартири через вікно на другому поверсі.

У квартирі поліцейські знайшли знесилену пенсіонерку, яка ледь могла говорити. Інспектори напоїли бабусю водою та допомогли медикам транспортувати її до карети швидкої допомоги. Лікарі жінку ушпиталили.

Друзі, піклуйтесь про своїх літніх родичів та дбайте про їхню безпеку. Бережіть себе й своїх рідних, а у разі потреби телефонуйте на лінію 102, – кажуть поліцейські.

Фото Патрульної поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео