![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Екстрена медична допомога Тернопільщини отримає нові автомобілі
![швидка медична допомога](/uploads/media/36/3b/363bcfdf03da1e32b534440aa9ab32cb_orig.jpg)
Останній етап пілотного проекту щодо забезпечення екстреної медичної допомоги автомобілями проводять на Тернопільщині. Загальний його кошторис - 106 млн грн, з яких 26 млн грн виділяють з обласного бюджету та 80 млн грн з державного. Перерахунки коштів попередньо затягували.
- Наша область, є однією із п’яти пілотних областей, де реалізовується проект щодо закупівлі автомобілів для екстреної медичної допомоги, - пише голова облради Віктор Овчарук. - Через бюрократичні перешкоди ми не могли провести останній етап пілотного проекту. Тепер це можливо! Від цього проекту залежить своєчасність надання медичної допомоги та порятунок життя наших краян!
Фото з відкритих джерел