![](/uploads/media/f1/93/f193f1799bf1b041a8fdef688yz412c3_orig_thumb.jpg)
Громадам Тернопільщини пропонують створити оригінальні листівки
![content_lystivka1 (Copy)](/uploads/media/7y/z9/7yz9bddc480f3cdcb0a597412edd5125_w960.jpg)
Портал «Децентралізація» за підтримки швейцарсько-українського проекту DESPRO створив сервіс 30years.decentralization.gov.ua, що дозволяє у декілька кліків створити оригінальну листівку для привітання з Днем Незалежності України.
- Завантажте на портал фото зі своєї громади: сучасних об’єктів, пам’яток, гарних краєвидів вашої громади чи колективів і отримайте унікальну вітальну листівку. Результатом діліться в соціальних мережах з друзями, колегами, партнерами. Також ви можете виграти футболку з брендом децентралізації, - йдеться у повідомленні.
Відправляти посилання на розміщені листівки: можна у Фейсбук-месенджері або на пошту decentralization@minregion.gov.ua.
Щодня протягом місяця одна брендована футболка знаходитиме свого власника – творця кращої, на погляд організаторів акції, листівки. Раз на тиждень у Фейсбуці публікуватимуться роботи переможців.
У соцмережах не забудьте поставити хештег #листівкагромади.
УВАГА! Для створення листівки завантажуйте фото через будь-який браузер (Chrome, Firefox або інші), крім браузера Фейсбука – так сервіс працюватиме коректно.
Фото з допису