![](/uploads/media/4c/a7/4ca7554173b15a5c1bc2fabaa8f374a0_orig_thumb.jpg)
Головного лікаря медзакладу в Тернополі оштрафували за корупцію
У судовому засіданні керівник лікарні визнав свою вину
![Штраф](/uploads/media/98/a5/98a5eb5b40eaeedd2eb07b5ed0f020a5_orig.jpg)
Тернопільським міськрайонним судом визнано винним та притягнуто до адміністративної відповідальності директора Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги» за частинами 1 та 2 статті 172 -7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.
Доведено у суді, що посадовець не повідомив Тернопільську міську раду про наявний у нього реальний конфлікт інтересів перед підписанням і видачею наказів про преміювання свого сина та вчинив дії і прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши ці накази, – йдеться в повідомленні.
У судовому засіданні керівник лікарні визнав свою вину та щиро розкаявся.
Йому призначили покарання - штраф у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Рішення суду набрало законної сили.
Фото з відкритих джерел