![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
Графік освячення пасок у головних храмах Тернополя
![szo_kladut_u_velikodnii_koshik (1)](/uploads/media/54/cc/54cc8fac56acae31e2827983e829b962_w960.jpg)
У більшості храмів Тернополя освячення пасок та великодніх страв відбуватиметься у Велику суботу – 1 травня.
В Архикатедральному соборі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ кошики святитимуть з 14:00 до 23:00 години.
У Кафедральному соборі святих рівноапостольних Костянтина і Єлени Тернопільської єпархії ПЦУ (м.Тернопіль, вул. Генерала Тарнавського) освячення пасок відбуватиметься в суботу - о 16 годині, та в неділю – о 1:30.
У Кафедральному соборі Різдва Христового Тернопільської єпархії ПЦУ (м.Тернопіль, вул.Руська) пасхальні страви освячуватимуть у суботу, з 15 години, а також після богослужіння, яке розпочнеться о 23:00, та після недільних Літургій о 8 та 10 год.
У храмі Успення Пресвятої Богородиці (УГКЦ, м.Тернопіль, вул.Острозького) паски святитимуть з 13 до 21 години, у храмі Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ, м.Тернопіль, бульвар Данила Галицького) – з 11 до 20 години.
Фото з відкритих джерел