![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Малий бізнес Тернопільщини сплатив до бюджетів громад майже мільярд гривень
Єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць
![Податки](/uploads/media/0e/yz/0eyzd85b4598760764d1797c7a171999_orig.jpg)
Упродовж одинадцяти місяців 2022 року підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць Тернопільщини 846,9 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 54,2 млн гривень. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області.
Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За 11 місяців цього року вони сплатили 578,4 млн грн єдиного податку, що на 36,1 млн грн більше, ніж минулоріч.
Юрособи-спрощенці перерахували за цей період 268,5 млн грн єдиного податку. Порівняно з січнем-листопадом 2021 року надходження збільшилися на 18,1 млн гривень.
Попри численні випробування, які випали на долю малого бізнесу в Україні за останні кілька років, більшість його представників, усвідомлюючи відповідальність за фінансову безпеку країни, доброчесно сплачує податки, - йдеться в повідомленні.
Єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Відтак територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.
Фото з відкритих джерел