![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині фотопастки «спіймали» косуль, які приходять до годівниць (фото)
Працівники Нацпарку щороку здійснюють роботу по відновленню годівниць, ще з літа заготовляють сіно та віники для підгодівлі тварин узимку та регулярно поновлюють запаси
![](/uploads/media/2b/66/2b66d4372658f5de73b0c7506dbf9761_w1600.jpg)
Працівники Національного природного парку «Кременецькі гори» зафіксували через фотопастки косуль, які приходять підкріпитися. Знімки оприлюднили на сторінці природного парку у фейсбуці.
У зимовий період життя в лісі не зупиняється, проте дуже змінюється! Частина видів лягають у сплячку та ховаються у підготовлені нірки, а частина видів зокрема: копитні, зайцеві, хижі та зимуючі птахи продовжують свою боротьбу за виживання у нелегких зимових умовах, - йдеться у повідомленні.
Працівники Нацпарку щороку здійснюють роботу по відновленню годівниць, ще з літа заготовляють сіно та віники для підгодівлі тварин узимку та регулярно поновлюють запаси.
Проте є й інші люди, які радо допомагають диким тваринам у цей складний зимовий період, підгодовують, а також надають нам прекрасні фото із власних фотопасток! Дякуємо нашим друзям-волонтерам, за таку роботу та любов до природи! - пишуть на сторінці нацпарку.
У кадр потрапили також граки, які теж приходять поїсти з годівниць.
Фото зі сторінки Національного природного парку «Кременецькі гори» у фейсбуці