Тамара Коблик

На Тернопільщині посвятили новий церковний дзвін у пам'ять про загиблого Героя (фото)

Дзвін привезли з Польщі. Іменували його на честь небесного Покровителя воїна Святого Миколая

У селі Грабовець Великогаївської громади, що на Тернопільщині, освятили церковний дзвін пам’яті загиблого військового Миколи Пителя. Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів очільник громади Олег Кохман.

Вперше з пастирським візитом у наш край завітав єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Володимир Фірман. Владика посвятив новий церковний дзвін у памʼять загиблого воїна Миколи Пителя, - йдеться у повідомленні. - Таку пожертву для храму склала родина Питель.

Дзвін привезли з Польщі. Іменували його на честь небесного Покровителя воїна Святого Миколая.

Церковний дзвін сповіщатиме про різні події у храмі та селі. Під його звук люди щонеділі спішитимуть на Богослужіння. Кажуть, дзвін - інструмент від Бога. Віримо, з Божою допомогою дзвін памʼяті Героя обовʼязково сповістить і про нашу Перемогу! - пише Олег Кохман.

Нагадаємо, Микола Питель - родом із Товстолуга, одружений у селі Грабовець. На захист країни став ще у 2014 році. Микола міцно тримав оборону Донецького аеропорту. У 2022 році, коли розпочалася повномасштабна війна, з перших днів чоловік знову у перших рядах вирушив на захист України. Наш Захисник поклав своє життя за Україну 22 грудня 2022 року. 

Фото зі сторінки Олега Кохмана у фейсбуці

Вибір читачів за тиждень

Відео