![](/uploads/media/9f/1a/9f1aef6f2cf135441b1bc91460920e9f_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині призначили ще одного начальника відділення поліції
Іван Перепельчук тимчасово виконуватиме свої обов’язки
![](/uploads/media/a0/f5/a0f5e2f108f6127c85d28a25cf877ef4_w1280.jpg)
Тимчасово виконуючим начальником відділення поліції міста Заліщики став майор Іван Перепельчук. Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення.
Відповідно до наказу Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області від 05.03.2024 року призначено тимчасово виконуючим обовʼязки начальника відділення поліції №4 (м.Заліщики) Чортківського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області майора поліції Перепельчука Івана Сергійовича, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 7 березня начальник поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко представив нових керівників поліції в області: Чортківського райвідділу поліції – полковника поліції Євгена Березіна та відділення поліції №1 м.Борщів – капітана поліції Олега Дячука. Усі очільники тимчасово виконуватимуть покладені на них обов'язки.
Фото відділення поліції №4 міста Заліщики