Ростислав Фук

На Тернопільщині продовжують затримуватися потяги через аварію на залізниці: що треба знати пасажирам

На залізниці тривають відновлювальні роботи після сходження з рейок вантажних вагонів

поїзд

Відновлювальні роботи на залізничній дільниці Підволочиськ-Максимівка Тернопільської області тривають, повідомляють на сторінці Укрзалізниці в фейсбуці.

Ранковий приміський рейс №6201 Підволочиськ-Тернопіль відправлений з Максимівки о 06:20, а пасажирів з Підволочиська підвезуть автобусним трансфером.

Укрзалізниця відновлює перелік та час затримки поїздів. Детальнішу інформацію можна переглянути  тут: uz-vezemo.com.

Не забувайте попереджати провідників про подальші пересадки, ми у свою чергу тримаємо зв’язок з польськими та чеськими перевізниками: зробимо все, щоб стикування відбулися. Якщо ж ви скасували поїздку, то повернення 100% коштів за невикористані квитки можливе безпосередньо в касі вокзалу, – йдеться в повідомленні.

На пасажирів рейсу 716 із Перемишля чекає у Козятині спеціальний рейковий автобус Pesa, щоб доставити до Вінниці та Хмельницького.

Для пасажирів поїздів, що спізнюються на вже понад 7 годин, організовують сніданки.

Нагадаємо, через сходження з рейок вантажних вагонів 28 серпня на Тернопільщині затримується низка поїздів. На ділянці від Тернополя до Хмельницького, Жмеринки, Вінниці та Козятина рух на час відновлювальних робіт обмежили для всіх поїздів львівського напрямку.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео