![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині з сільради хочуть стягнути понад 5 мільйонів гривень за псування земель
За інформацією прокуратури, селищна рада не організувала належне функціонування сміттєзвалищ
![сміття](/uploads/media/00/ca/00ca3368389b1180bb5c95bbca7121bc_orig.jpg)
Прокурори Теребовлянської окружної прокуратури звернулись до суду з позовом в інтересах держави про стягнення з органу місцевого самоврядування шкоди в розмірі понад 5 млн грн, заподіяної псуванням та забрудненням земель на території громади. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Підставою для позову стало невиконання селищною радою встановлених законом обов’язків щодо охорони навколишнього природного середовища у належний спосіб - функціонування сміттєзвалищ та їх упорядкування, утилізації сміття та побутових відходів.
Ухвалою Господарського суду Тернопільської області відкрито провадження у справі.
Фото з відкритих джерел