Тамара Коблик

На Тернопільщині шукають реставраторів для відновлення старовинних дверей

Також місцевих підприємців запрошують долучитись до збереження історичних та туристичних «родзинок» 500-літнього Чорткова

У Чорткові шукають професійних реставраторів дерев’яних дверей, справжніх фанатів своєї справи, які готові взятись за роботу з відновлення двох об’єктів: бокових дверей будівлі суду у Чорткові (вул. Ст.Бандери, 13) та головних дверей управління поліції охорони (вул. Горбачевського, 3). Про це повідомили у пресслужбі Чортківської міської ради.

Також запрошуємо місцевих підприємців долучитись до збереження історичних та туристичних «родзинок» нашого 500-літнього Чорткова, - йдеться у повідомленні.

Чортків вже має приклад успішної історії, коли краєзнавці, підприємці, меценати об’єднались задля спільної доброї справи – відновлення пам’яток архітектури. Зокрема на ідеї відновлення погруддя легендарної Пауліни Клопцицьової наполягав краєзнавець Петро Федоришин. Відтак вдалось знайти меценатів, за кошти яких реставраційні роботи тривають. Частину грошей дав підприємець Ярослав Угляр, іншу частку – меценат із Чорткова, який побажав залишитись неназваним.

Нагадаємо, у столітньому будинку в Тернополі замінили старовинні двері на пластикові.

Фото Чортківської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео