![](/uploads/media/ba/21/ba214ae981f05792028fbc5bc2dc55e0_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині судитимуть організаторів наркобізнесу (фото)
Ще наприкінці 2022 року четверо жителів області створили кілька інтернет-магазинів в Telegram-каналі. Знайшли співробітників та почали торгувати канабісом та різноманітними психотропними речовинами
![](/uploads/media/30/74/3074944b85df1aa9b898a7971a229f2b_w640.jpg)
Справу організованої злочинної групи, які розповсюджували наркотики, слідчі Тернопільщини скерували до суду. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Чотирьом жителям області працівники поліції інкримінують збут психотропних речовин та канабісу. Документували злочинну діяльність групи оперативники Тернопільщини спільно зі співробітниками СБУ.
У ході досудового розслідування стало відомо, що троє чоловіків та жінка організували незаконні заробітки, торгуючи наркотиками.
Ще наприкінці 2022 року вони створили кілька інтернет-магазинів в Telegram-каналі. Знайшли співробітників та почали торгувати канабісом та різноманітними психотропними речовинами.
Кожен член організованої злочинної групи виконував чітко поставленні завдання: організатори відповідали за діяльність магазинів, закуповували товар, отримували його на пошті та розфасовували.
Збували заборонені речовини закладками та з рук. Зв’язок з клієнтами підтримували через Telegram-канал.
Наркоторговців затримали відповідно до статті 208 КПК. Чотирьом організаторам інкримінують частину 3 статті 307 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів)
Досудове розслідування завершилося і провадження слідчі скерували до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Фото Національної поліції