![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині виявили чоловіка з подвійним громадянством, який схвалював дії рф
Як з’ясувалося, іноземець проживав на території України без законних на те підстав
![](/uploads/media/11/54/1154153b131510cb7194ec4d457c58ff_w960.jpg)
Чоловіка з подвійним громадянством Королівства Швеція - російська федерація, уродженця міста Свердловськ затримали працівники контррозвідки СБУ спільно з посадовцями міграційної служби. Про це повідомили у пресслужбі Міграційної служби Тернопільської області.
Як з’ясувалося, іноземець проживав на території України без законних на те підстав. Окрім того, встановлено, що напередодні повномасштабного вторгнення він брав участь в зустрічі англомовного клубу в Києві, де під час свого виступу позиціонував себе, як прихильник «руского міру», схвалював дії військово-політичного керівництва рф щодо України та схиляв співрозмовників до того, що у всіх проблемах України винен колективний «Захід» та Сполучені Штати Америки.
Відтак 28 квітня іноземця відправили до пункту пропуску «Шегині» і в рамках співпраці із Держприкордонслужбою забезпечили його повернення у країну походження та заборонили в’їзд на територію України строком на 8 років.
Читайте також: Впіймали послушника Почаївської Лаври, який публічно виправдовував збройну агресію росії
Фото Міграційної служби Тернопільської області