![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині люди на відпочинку перетворюються у свиней (фотофакт)
![60406336_2202384819840588_7994642285004324864_n](/uploads/media/1d/7a/1d7a4d746c1d71d6e417266060edc3c5_orig.jpg)
На Тернопільщині у відпочинкових зонах побільшало сміття. Це скоріш за все пов’язано з тим, що з настанням тепла багато людей почали виїжджати на природу. Проте, відпочиваючи, вони не навчились прибирати за собою.
Неприємний факт зафіксувала Тетяна Бідос. Відпочиваючи, вона замітила купку непотребу, де були й поліетиленові пакети, й пластикові пляшки й різні обгортки.
- Щось тут лишнє? Любимо їздити відпочивати на природу, ловити рибу, але не вміємо за собою прибирати, - написала жінка.
У коментарях під дописом користувачі соціальної мережі обурені такими вчинками й закликають ввести штрафи за неналежне ставлення до природи.
Фото з допису