![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині раптово померло немовля
![кримін.](/uploads/media/44/34/44341181d9e6e85dd833d97df7ef4573_orig.jpg)
Біда трапилася вчора вранці. Повідомлення про смерть 4-місячної дитини надійшло від фельдшера центру екстреної медичної допомоги Кременецької РКЛ. На місце за вказаною адресою виїхали правоохоронці. Слідів насилля на тілі немовля не виявили.
Тіло дитини направили у Тернопільське обласне бюро судово-медичної експертизи для встановлення причини раптової смерті, повідомили у Кременецькому ВП ГУНП.
Фото з відкритих джерел