![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині відбувся Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» (фото)
![1](/uploads/media/13/d6/13d6efd62e9ca2f9f7431683aea69a97_orig.jpg)
9 квітня на базі Шумської ДЮСШ відбулися змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».
Програма заходу включала три складові частини: презентація команди, вікторина, комбінована естафета.
![2](/uploads/media/9d/f0/9df030bdaa345467c9e7b513acbfded0_orig.jpg)
За перемогу змагалися команди: Андрушівського НВК, Бірківського НВК, Жолобківського НВК, Залісцівського НВК, Обицького НВК, Шумбарського НВК, Шумського НВК та Шумської ЗОШ I – III ст. № 1.
![3](/uploads/media/94/10/9410107ced0291d747d690df7a6f818e_orig.jpg)
Напружена боротьба тривала на кожному етапі змагань. В підсумковому протоколі I місце виборола команда Шумської ЗОШ I – III ст. № 1, яка лише на 1 бал випередила команду Шумського НВК. Команда Шумбарського НВК піднялася на почесне III місце. Переможця та призерів нагородили кубками, грамотами та медалями, пише Шумська міська рада.
![4](/uploads/media/d9/a5/d9a570ea6749de5d0734b484a9c37529_orig.jpg)
Фото Шумської міської ради