![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині зростає кількість хворих на кір, жителів закликають вакцинуватись
![Novaya-vspyshka-kori-na-Ukraine-za-nedelyu-zaboleli-bolee-1400-chelovek](/uploads/media/27/53/275370d2yz1cb9906e6fbd0035230a58_orig.jpg)
Усіх жителів Тернопільщини закликають вакцинуватися, адже кір не відступає. Показник захворюваності в області залишається високим.
Станом на 25 вересня у Тернопільській області на кір перехворіли 1 214 дорослих та 2 674 дітей. Єдиний та надійний захист від небезпечної хвороби – це щеплення. МОЗ України надає безкоштовну вакцину як для дітей, так і для дорослих. З початком навчального року серед дітей зросла захворюваність на кір, тому варто дотримуватись календаря профілактичних щеплень, аби не пропустити вакцинацію.
Центр громадського здоров’я МОЗ України повідомляє, що з 28 грудня 2018 рік до 26 вересня цього року в Україні на кір захворіли понад 57 тисяч осіб, серед яких переважають діти. 20 людей померли від ускладнень.
Фото з відкритих джерел