![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
На Закарпатті рятувальники надали допомогу тернополянці
![b7a5b8ac2bfc000d](/uploads/media/3d/87/3d878541ff6a9990aee20cf5dc3ea8dc_w640.jpg)
Закарпатські рятувальники надали допомогу тернополянці, в якої погіршилося самопочуття під час пішого переходу горами.
Про це повідомило «Суспільне».
24-річна жителька Тернополя разом із другом відвідувала фестиваль «Шипіт» і вирішила шлях від с. Пилипець до смт Міжгір’я Хустського району здолати пішки через гори.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/214101844_4229906843742848_5166270786600861764_n.jpg)
Поблизу гори Менчул у дівчини різко погіршилося самопочуття. Туристи побачили точку порятунку й подзвонили за вказаним там номером. Рятувальники знайшли дівчину та провели її до зони лісу в затінок, дали холодної води й стабілізували її стан, оскiльки в неї були симптоми сонячного удару. Після цього туристку супроводили до автостанції в селище міського типу Міжгір’я.
Вiд подальшої медичної допомоги дівчина вiдмовилася, повідомивши, що почувається краще.
Фото ДСНС Закарпаття