![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Наркоманів в Тернополі не меншає: зловили ще одного
![photo2018-10-2511-40-55_5bd1880a96b26](/uploads/media/ac/1c/ac1c7fc203bf4db7b5bc868f45d083de_orig.jpg)
Днями, під час служби з охорони громадського порядку, гвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України помітили чоловіка, що вживав алкогольні напої у місцевому парку.
Правоохоронці підійшли до нього аби провести бесіду. Під час неї чоловік поводив себе агресивно, усіляко ухиляючись від спілкування. В ході розмови останній зізнався, що має при собі заборонені речовини, а саме паперовий згорток з сухою подрібненою речовиною невідомого походження. На місце події була викликана слідча оперативна група. Вага склала 3 грами.
Триває слідство.
Фото з відкритих джерел