![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Нову депутатську групу зареєстровано в Тернопільській обласній раді
![завантаження (7)](/uploads/media/44/64/4464d598f91f7b9a0c28b89d59eb480e_w640.jpg)
У Тернопільській обласній раді зареєстровано новостворену депутатську групу «Рівні можливості».
Розпорядження про це підписав голова ради Михайло Головко.
- На підставі поданих документів, відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» зареєструвати у Тернопільській обласній раді сьомого скликання депутатську групу з гендерних питань «Рівні можливості», - йдеться в документі.
Закон передбачає, що для спільної роботи по здійсненню депутатських повноважень у виборчих округах депутати місцевих рад можуть на основі їх взаємної згоди об'єднуватися в депутатські групи за єдністю території їх виборчих округів, спільністю проблем, які вони вирішують, або іншими ознаками.
Така група може бути утворена в будь-який час протягом строку повноважень ради даного скликання за рішенням зборів депутатів місцевої ради, які виявили бажання увійти до її складу.
Депутатська група складається не менш як з трьох депутатів місцевої ради.
Нагадаємо, що до складу обласної ради цього скликання входить 62 депутати. З них 13 – жінки.
Фото з відкритих джерел