Юля Вітюк

Об’єкт у Тернополі, який пошкодили уламки ракети, непридатний для використання

Постраждалих після першого ракетного обстрілу міста немає, лише підприємство отримало збитки

У результаті бомбардування Тернополя 3 квітня уламки ракети пошкодили об’єкт критичної інфраструктури. Зараз це підприємство непридатне для використання. Про це під час брифінгу повідомив голова Тернопільської військової адміністрації Володимир Труш.

При першому обстрілі ніхто не загинув, для людей загрози немає, там немає ні хімікатів, ні інших небезпечних речовин. Тільки підприємство отримало збитки. Ми радимо цьому виробництву не накопичувати паливно-мастильні матеріали, щоб це не становило загрози в майбутньому, - каже він. 

Нагадаємо, перше бомбардування Тернополя здійснив ворог увечері, 3 квітня. Завдяки протиповітряній обороні, яка вчасно попередила даний факт, ракету знешкодили. Однак уламки пошкодили об'єкт критичної інфраструктури

У результаті другої ракетної атаки, яка була здійснена на Тернопільську область 4 квітня, уламки ракети пошкодили резервуари, де зберігалися рідкі мінеральні добрива на Кременеччині. Через витік міндобрив жителям було заборонено пити воду з криниць. Сьогодні ситуація з показниками якості води покращується.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео