![](/uploads/media/f1/ef/f1ef6a52069771c7b27d18f080682552_orig_thumb.jpg)
Найсокровенніший роман презентував у Тернополі Олександр Вільчинський
Як повідомляв «Терен», 24 вересня у Тернополі відбулась презентація нового роману Олександра Вільчинського «Інші двері».
![IMG_20210924_174021 (Copy)](/uploads/media/62/6c/626c60160ccc46328bc43ff845e04514_w640.jpg)
- Олександр Вільчинський – автор десятків романів, повістей, оповідань, лауреат різноманітних літературних премій, коронований автор, який започаткував власну відзнаку за кращий твір на військову тематику, – розповідає про письменника куратора виставки Марічка Юрчак.
Роботу над романом автор почав у шотландському замку під Единбургом і закінчив через п’ять років, хоча дія триває лише трохи більше однієї доби.
![IMG_20210924_173636 (Copy)](/uploads/media/a5/b7/a5b71730d4f98d8e251811f01b6b9160_w640.jpg)
- Ця книга особлива тим, що я поділився почуттями, своїм внутрішнім світом, та сокровенними речами. В жодному із написаних творів я не підходив так близько до с особистого простору. Роман «Інші двері» повертає мене, наче, в дитинство. Загалом, тут присутня ілюзія, що час на певний момент можна зупинити, – розповідає письменник.
Після закінчення написання всіх своїй книг першим читачем Олександра стає дружина.
- Моя жінка не просто першою читає,а ще й розставляє розділові знаки. Помітив таку закономірність: якщо на деяких сторінках ком стоїть менше порівняно з іншими, то відповідно такі уривки цікавіші, вона занурюється в них й особливу увагу на пунктуацію не звертає, – жартома ділиться Олександр Вільчинський.
Зараз письменник працює над пригодницька історія, казкою, яку обіцяв написати своєму внуку.
Фото авторки