![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Пенсіонерка з Тернопільщини отримала свій перший паспорт
![38755327_686106175070800_8241923180235587584_n](/uploads/media/14/yz/14yzbed6eae8698179da5e2d0024469b_orig.jpg)
У Збаразький відділ міграційної служби завітала одна з найстарших жительок села Добромірка для оформленя оформлення свого першого паспорта.
89 років жінка жила без документа, який не вдалося оформити в молодому віці через важкі життєві обставини, пише УДМС України в Тернопільській області. Завдяки кропіткій праці людей, жінка нарешті взяла до рук готовий паспорт. Та цьому передувала прискіплива робота чималої кількості людей.
– Довелося проводити перевірки, підтверджувати особу та громадянство пенсіонерки. Завдяки співпраці із органами місцевого самоврядування, нам таки вдалося оформити ІD-картку цій жінці, – розповіла начальник Збарзького відділу УДМС України в Тернопільській області.
Фото з допису