![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Під Тернополем відбулася теренова гра для школярів (відео)
Гру “Легенда УПА” проводять у нашій області вже двадцятий рік поспіль
![](/uploads/media/9f/c4/9fc4a801b726ee56ac5e26783de3f681_w1280.jpg)
Близько сотні старшокласників протягом трьох днів змагалися у тереновій грі “Легенда УПА”. Захід відбувся 19-21 травня у селі Скоморохи на Тернопільщині. Учні жили в наметах, брали участь в інтелектуальних і туристичних змаганнях, знайомилися біля ватри, долали смугу перешкод, грали у пейнтбол.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа