Після смерті потерпілого кременецькому прокурору «світить» до 8 років тюрми

У ході досудового розслідування кримінального провадження прокуратура області перекваліфікувала дії працівника прокуратури району на більш тяжкий склад злочину – за ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого).

Санкція інкримінованого йому злочину передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Нагадаємо, слідчий відділ прокуратури області розслідує кримінальне провадження за фактом вчинення ДТП заступником Кременецького району, яке трапилося 7 липня 2015 року у Кременці.
На даний час працівник прокуратури перебуває на стаціонарному лікуванні. Після виходу з лікарняного його буде звільнено з органів прокуратури області. 
Слідчий відділ прокуратури області проводить необхідні слідчі дії для повного та всебічного розслідування кримінального провадження. Досудове розслідування кримінального провадження здійснюється об’єктивно та неупереджено. За його результатами винну особу буде притягнуто до передбаченої законом кримінальної відповідальності та обрано запобіжний захід.
Хід розслідування кримінального провадження перебуває на контролі прокурора області, повідомили у прес-службі відомства. 

Вибір читачів за тиждень

Відео