![](/uploads/media/92/08/92088e3f9f1e03b7de56684yz76759ed_orig_thumb.jpg)
Плакало небо, плакали люди: на Тернопільщині поховали Героя Андрія Мисика (фото)
Вічна пам'ять
![](/uploads/media/d4/e1/d4e19fa9ea6f855283617007de07acde_w1920.jpg)
Вчора, 18 травня, провели в останню дорогу воїна Андрія Мисика. Він назавжди повернувся у рідне село Старий Збараж на Тернопільщині, щоб на сільському цвинтарі знайти вічний спочинок. Йому було лише 34. Про це повідомили у пресслужбі Збаразької міської ради.
Захищаючи рідну землю від ворога, віддав своє молоде життя заради нашого майбутнього. Став Героєм, якого з вдячністю пам'ятатимуть односельці, усі мешканці громади... - йдеться у повідомленні.
Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Андрія Мисика з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.
Нагадаємо, на Тернопільщині просять гідно зустріти Героя Олега Рудого.
Фото Збаразької міської ради