![](/uploads/media/4d/dd/4ddd4782550c7bc60fd52ab5bee56c01_orig_thumb.jpg)
Почаївчани просять про допомогу у боротьбі з коронавірусом (відео)
![паляниця](/uploads/media/58/4b/584b5e7d1f83ab7013f494e65bfbe5a3_orig.jpg)
Допомогти у боротьбі з коронавірусом просять мешканці Почаєва, де після Великодня, коли порушили режим карантину, хвороба значно прогресувала. Зокрема до Президента, Уряду та голови Тернопільської ОДА звернувся депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця.
- На сьогодні ситуація із захворюванням у Почаєві є патовою. Встановити усіх контактних осіб із зараженими неможливо. Тому прийняли рішення про закриття міста. Проте, це не розв'язує проблему мешканців. У Кременецькому районі є дві лікарні, одна з них у Почаєві. Проте, вона не спроможна надати відповідну допомогу тим, хто її потребуватиме. У лікарні лише два діючих апарати ШВЛ. У медиків немає навіть респіраторів. Кількість інфікованих коронавірусом зростає з кожним днем. Про причини, які призвели до цього, говорити пізно. Але необхідно подумати про наслідки, – каже Тарас Паляниця.
Також депутат закликає мешканців міста мінімізувати контакти, або запобігти поширенню хвороби.
Фото та відео Тараса Паляниці